Мислења и оцени од купувачите

Мислења и оцени од купувачите

Прифаќаме само реални мислења, од корисниците кој го нарачале производот.

 1. Gordan

  Одличен часовник и коректен продавач, ви благодарам поздрав

  Hannah MartinHannah Martin

  Слика од производот

  Image #1 from Gordan
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Muarem

  Udoben e za nosenje, se raboti na nego super e da go imate

  KingnuosKingnuos

  Слика од производот

  Image #1 from Muarem
  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Martin Angelov

  Odlicen 👍

  Hannah MartinHannah Martin

  Слика од производот

  Image #1 from Martin Angelov
  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Veton Rufati

  Mnogu dobar casovnik

  SkmeiSkmei

  Слика од производот

  Image #1 from Veton Rufati
  Корисно(0) Бескорисно(1)You have already voted this
 5. Менсур

  Super e casovnikot, brza dostava.

  Hannah MartinHannah Martin

  Слика од производот

  Image #1 from Менсур
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Stefan

  Ist kako na slikite.. deneska go dobiv.

  Hannah MartinHannah Martin

  Слика од производот

  Image #1 from Stefan
  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Jovance Dimitrovski

  Mnogu sum zadovolen od casovnikot, brzata isporaka i usluzlivosta – PoZdraV

  KingnuosKingnuos

  Слика од производот

  Image #1 from Jovance Dimitrovski
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Daniel Stojanovski

  Super e i lesen za nosenje

  GenevaGeneva

  Слика од производот

  Image #1 from Daniel Stojanovski
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 9. Mehmet

  Vi gi preporacuvam proizvodite totalno se isti kako na slikite, imam naracuvano poveke pati i sum mnogu zadovolen

  SkmeiSkmei

  Слика од производот

  Image #1 from Mehmet
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 10. Nenad Nikolov

  Super casovnik, decki vi go preporacuvam 🙂

  SkmeiSkmei

  Слика од производот

  Image #1 from Nenad Nikolov
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 11. Bobi

  Odlicen e ist e kako na slikite i videoto i se raboti na nego

  SkmeiSkmei

  Слика од производот

  Image #1 from Bobi
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 12. Jasim A

  Mnogu dobar casovnik go dobiv mnogu brzo

  Baiden OriginalBaiden Original

  Слика од производот

  Image #1 from Jasim A
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 13. Ignat A

  Odlicen i kvaliteten casovnik, se raboti mnogu dobro 🙂 pozdrav

  SKMEI SmartwatchSKMEI Smartwatch

  Слика од производот

  Image #1 from Ignat A
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 14. Антонио Давитков

  Часовникот е супер! Најдобри сте во секој поглед, ви го препорачувам на сите!

  Baiden OriginalBaiden Original

  Слика од производот

  Image #1 from Антонио Давитков
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 15. Boris Damjanovski

  Top e 👌⌚

  GenevaGeneva

  Слика од производот

  Image #1 from Boris Damjanovski
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 16. Јелена

  Задоволна сум, удобни се не создаваат непријатност, ви благодарам ги препорачувам.

  Push Up BraPush Up Bra

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 17. Simona Stanoevska

  Часовникот е многу добар го препорачувам.

  GenevaGeneva

  Слика од производот

  Image #1 from Simona Stanoevska
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 18. Dariel

  Brza isporaka! Izgleda odlicno , raboti dobro nema nikakov problem 🙂 pozdrav

  SKMEI SmartwatchSKMEI Smartwatch

  Слика од производот

  Image #1 from Dariel
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 19. Burim

  Super raboti mi se dopagja.

  SKMEI SmartwatchSKMEI Smartwatch

  Слика од производот

  Image #1 from Burim
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 20. Alen

  Dobar casovnik i mnogu brza dostava go dobiv odma naredniot den mi se javija…

  SKMEI SmartwatchSKMEI Smartwatch

  Слика од производот

  Image #1 from Alen
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 21. Дарко

  Super e casovnikot ist kako na slikite i videoto.

  SKMEI SmartwatchSKMEI Smartwatch

  Слика од производот

  Image #1 from Дарко
  Image #2 from Дарко
  Корисно(0) Бескорисно(2)You have already voted this
 22. Bejsim D

  Super e vredi da go imate, odlicno izgleda 🔝

  Baiden OriginalBaiden Original

  Слика од производот

  Image #1 from Bejsim D
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 23. Mare

  Odlicen ⌚👍

  GenevaGeneva

  Слика од производот

  Image #1 from Mare
  Корисно(1) Бескорисно(1)You have already voted this
 24. Stefan Atanasov

  Dobar e sega za sega, lesno se prilagoduva 🙂 i isporakata bese tocna i brza

  GenevaGeneva

  Слика од производот

  Image #1 from Stefan Atanasov
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 25. Margareta

  Ubav casovnik, kaj sekundite avionot se dvizi

  Ретро ЧасовникРетро Часовник

  Слика од производот

  Image #1 from Margareta
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
1 41 42 43 44 45 47

Повеќе од 100 реализирани нарачки дневно!

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart