Мислења и оцени од купувачите

Мислења и оцени од купувачите

Прифаќаме само реални мислења, од корисниците кој го нарачале производот.

 1. Dijana

  Odlicen proizvod ist kako na slikite, brza isporaka i odlicna usluga, pozdrav.

  Инстантно избелување на забитеИнстантно избелување на забите

  Слика од производот

  Image #1 from Dijana
  Корисно(20) Бескорисно(11)You have already voted this
 2. Давид А.

  Навистина работи, резултатот е позабележителен по второто нанесување, го препорачувам производот!

  Инстантно избелување на забитеИнстантно избелување на забите

  Слика од производот

  Image #1 from Давид А.
  Корисно(21) Бескорисно(11)You have already voted this
 3. Zarko V

  Mi stigna casovnikot ist kako na slikite, go ocenuvam so 5

  Naviforce CasovnikNaviforce Casovnik

  Слика од производот

  Image #1 from Zarko V
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Daniela

  Na prv pogled kvalitetot e dobar za tie pari, vi blagodaram go preporacuvam

  Dust Daddy - Универзален чистачDust Daddy – Универзален чистач

  Слика од производот

  Image #1 from Daniela
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Greta

  Kvalitetno izraboten i raboti fantasticno, go preporacuvam

  Dust Daddy - Универзален чистачDust Daddy – Универзален чистач

  Слика од производот

  Image #1 from Greta
  Корисно(3) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Anonymous

  Корисно(1) Бескорисно(1)You have already voted this
 7. Nikola Manev

  Vi blagodaram odlicen e, pozdrav.

  Military Watch SmaelMilitary Watch Smael

  Слика од производот

  Image #1 from Nikola Manev
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Anonymous

  Корисно(1) Бескорисно(1)You have already voted this
 9. Goce mojsoski

  Корисно(5) Бескорисно(1)You have already voted this
 10. Anonymous

  Брза испорака, квалитетен часовник.

  Naviforce CasovnikNaviforce Casovnik

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 11. Anonymous

  Odlicen kvalitet

  Naviforce CasovnikNaviforce Casovnik

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 12. Hasan Ametovski

  narackata uste ne mi e dostavena

  Original Maski CasovnikOriginal Maski Casovnik

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 13. Меланија Стојанова

  Супер се, како за прв пат сум задоволна. Пофалби 😀

  Сет ластици за вежбање на цело телоСет ластици за вежбање на цело тело

  Корисно(2) Бескорисно(2)You have already voted this
 14. Vlatko J.

  Odlicen ist kako na slikite, brz odgovor brza dostava…prodolzete vaka.

  NAVIFORCE BlueNAVIFORCE Blue

  Слика од производот

  Image #1 from Vlatko J.
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 15. Miroslav

  Odlicen sportski casovnik, se e funkcionalno.

  Sport watchSport watch

  Слика од производот

  Image #1 from Miroslav
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 16. Љупче

  Брза испорака,исто така, изгледа многу убаво и работи беспрекорно!

  Naviforce CasovnikNaviforce Casovnik

  Слика од производот

  Image #1 from Љупче
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 17. Borce

  Moderen i kvaliteten casovnik, ist e kako na slikite.

  NAVIFORCE BlueNAVIFORCE Blue

  Слика од производот

  Image #1 from Borce
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 18. Александар П

  Изгледа убаво и модерно, го препорачувам

  Sport watchSport watch

  Слика од производот

  Image #1 from Александар П
  Корисно(3) Бескорисно(0)You have already voted this
 19. Mustafa

  Mnogu dobar casovnik,gi preporacuvam.

  NAVIFORCE BlueNAVIFORCE Blue

  Слика од производот

  Image #1 from Mustafa
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 20. Jovan

  Kvaliteten casovnik, navremena isporaka i predobra usluga.

  NAVIFORCE BlueNAVIFORCE Blue

  Слика од производот

  Image #1 from Jovan
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 21. Martin V.

  Mnogu dobar i udoben casovnik, vi blagodaram.

  Luxury Brand ReadeelLuxury Brand Readeel

  Слика од производот

  Image #1 from Martin V.
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 22. Горан

  Професионални, услужливи, одлични производи и квалитетни. Поздрав

  Naviforce CasovnikNaviforce Casovnik

  Слика од производот

  Image #1 from Горан
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 23. Dragan

  Odlicen i se raboti besprekorno, vi blagodaram.

  Naviforce CasovnikNaviforce Casovnik

  Слика од производот

  Image #1 from Dragan
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 24. Igor

  Mnogu dobar i kvaliteten casovnik.

  Naviforce CasovnikNaviforce Casovnik

  Слика од производот

  Image #1 from Igor
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 25. Dalibor

  Odlicen e i lesno prilagodliv.

  Luxury Brand ReadeelLuxury Brand Readeel

  Слика од производот

  Image #1 from Dalibor
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
1 43 44 45 46 47

Повеќе од 100 реализирани нарачки дневно!

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart