ТВ Комоди

Категории

Се прикажуваат сите 3 резултати

ТВ Комода VASAGLE LTV095B01V1

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

Original price was: 12,300 ден.Current price is: 9,700 ден.
21%

Прилагодлива ТВ комода

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 7,000 ден.Current price is: 4,999 ден.
29%

ТВ Комода Виола

Распродадено

Нема на залиха

Без разлика дали станува збор за играње игри со пријателите или за гледање ТВ-шоу за време на викендот, секој сака да има одличен телевизор. Но, за да го направите вашето искуство одлично, потребена ви е одлична тв комода. Истражете ја нашата продавница и пронајдете ја тв комодата што ќе ги задоволи вашите барања и ќе се вклопи со вашиот мебел. Сите тв комоди погледнете ги погоре.

Komodi za dnevna
Tv komoda akcija
Niski komodi
Tv komodi mk
R***** A****
Odlicna 5☆
S**** T*********
Predobra vi blagodaram ista kako na slikite
А********* В****
Супер презадоволна 😊
Ј*** Н*******
Комодата е фантастична за цената. Инструкциите беа јасни...
Комодата е фантастична за цената. Инструкциите беа јасни и лесни за составување! Дефинитивно би купила повторно!
D****
Изгледа одлично во мојата дневна соба. Совршено го поддрж...
Изгледа одлично во мојата дневна соба. Совршено го поддржува мојот телевизор од 70 инчи.
К*** И********
Многу сум импресиониран од јачината на комодата кој го из...
Многу сум импресиониран од јачината на комодата кој го издржа нашиот телевизор од 50 инчи кој има стаклен екран и е многу тежок, што не беше проблем за овој уред.
В******** Н*********
Цврста и прилично едноставна за составување.Ја препорачув...
Цврста и прилично едноставна за составување.Ја препорачувам
V******* S**********
Odlicno izgleda izraboten e od mnogu cvrst materijal, vre...
Odlicno izgleda izraboten e od mnogu cvrst materijal, vredi za site pari
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart