Автоматски бежичен виткач за коса – PRITECH

1,120 ден

 

 

 

СОВЕТИ:

1. Кога го користите прв пат, виткањето на железо трае 2-3 минути за да се загрее грејната шипка.

2. Виткачот обезбедува 6 тајмери. За густа коса, користете подолг тајмер за подобро навиткана коса.

3. Кога го користите прв пат, батеријата мора да биде целосно наполнета. Ве молиме, притиснете и задржете го копчето „curl“ додека не слушнете звучен сигнал.

4. Подобро е да  земате мала количина на коса секој пат за да се спречи заглавување на премногу коса во виткачот.

Притиснете „Мени“ за да изберете температура, насока, ℃ / ℉ и тајмерот еден по друг и притиснете „Прилагодување“ за да го поставите опсегот на вредноста на температурата: 150 ℃, 160 ℃, 170 ℃, 180 ℃, 190 ℃, 200.

–  има 6 поставувања на тајмери –

  • TimerRange: 8S, 10S, 12S, 14S, 16S, 18S

 

 

 

 

Автоматскиот виткач за коса PRITECH, дизајн на нови генерации е новиот ваш личен стилист, брз стајлинг во секое време и на секое место, кој ви овозможува да бидете  најубави, секој може  да го користи PRITECH виткачот за коса, бидејќи лесно, брзо и едноставно се употребува.

Има вградена батерија на полнење 5200mAh за 60 минути работно време, овој виткач за коса ќе ви ја даде потребната подвижност.

 

 

 

 

 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Автоматски бежичен виткач за коса – PRITECH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Автоматски бежичен виткач за коса – PRITECH
Автоматски бежичен виткач за коса – PRITECH

1,120 ден

1,120 ден

Нема на залиха

 spynex
5 out of 5
SKU: автоматски-бежичен-виткач-за-коса-pritech Категорија:
Рокот за испорака од 15 до 20 работни денови. Доставата е бесплатна.
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart