Автоматски бежичен виткач за коса – PRITECH

1,120 ден

Се продава од:
4 out of 5
  Прашање
Ќе го добиете за 2-4 дена
SKU: автоматски-бежичен-виткач-за-коса-pritech Категорија:

 

 

 

СОВЕТИ:

1. Кога го користите прв пат, виткањето на железо трае 2-3 минути за да се загрее грејната шипка.

2. Виткачот обезбедува 6 тајмери. За густа коса, користете подолг тајмер за подобро навиткана коса.

3. Кога го користите прв пат, батеријата мора да биде целосно наполнета. Ве молиме, притиснете и задржете го копчето „curl“ додека не слушнете звучен сигнал.

4. Подобро е да  земате мала количина на коса секој пат за да се спречи заглавување на премногу коса во виткачот.

Притиснете „Мени“ за да изберете температура, насока, ℃ / ℉ и тајмерот еден по друг и притиснете „Прилагодување“ за да го поставите опсегот на вредноста на температурата: 150 ℃, 160 ℃, 170 ℃, 180 ℃, 190 ℃, 200.

–  има 6 поставувања на тајмери –

  • TimerRange: 8S, 10S, 12S, 14S, 16S, 18S

 

 

 

 

Автоматскиот виткач за коса PRITECH, дизајн на нови генерации е новиот ваш личен стилист, брз стајлинг во секое време и на секое место, кој ви овозможува да бидете  најубави, секој може  да го користи PRITECH виткачот за коса, бидејќи лесно, брзо и едноставно се употребува.

Има вградена батерија на полнење 5200mAh за 60 минути работно време, овој виткач за коса ќе ви ја даде потребната подвижност.

 

 

 

 

 

 

Мислења

Сеуште нема мислења

Оценете го први “Автоматски бежичен виткач за коса – PRITECH”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Автоматски бежичен виткач за коса – PRITECH
Автоматски бежичен виткач за коса – PRITECH

1,120 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart