Вибрирачки појас за слабеење

Featured!

350 ден

0 out of 5

Вибрирачки појас за слабеење, работи со 5 брзини, автоматски и рачно подесување, моќен е и добар за разбивање на мастите, целулитот, за масажа, и за зацврстување на мускулите.

Детали за производот: Вибрирачки појас за слабеење

Боја

Цена на достава

Бесплатна достава

Град

Начин на плаќање

Плаќате на рака кога ќе го добиете

Состојба

Ново

Наменето за

,

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Вибрирачки појас за слабеење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

350 ден

SKU: вибрирачки-појас-за-слабеење Категории: ,
0 out of 5
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart