Најпродаван

Виолински клуч часовник

- 50%

699 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

 

Пол: Унисекс
Карактеристика: 100% нов
Стил: Луксузен, ретро
Материјал: Нерѓосувачки челик

Дебелина 14мм
Ширина 25мм
Должина 24 см
Број на модел:

6 мислења за Виолински клуч часовник

5.0 од 5
6
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Stefan Nikolovski

  Fala vi syper izgleda

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Krstevski Radomir

  Многу стилски и привлечен за очи 👌

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Marjan Boshkovski

  Dobar e vredi

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Velickovski Milos

  Mi go dostavija denes dobro izgleda

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. beny bayrami

  E go zemaf falla mnogu 🙂

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Mumin Muminov

  Zimame
  Blagodaram
  Pozdrav

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Mumin Muminov

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  699 ден

  699 ден

  Нема на залиха

  SKU: виолински-клуч-часовник Категории: , ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart