Електрична турпија за нокти

- 50%

3,000 ден 1,499 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: електрична-турпија-за-нокти Категорија:

Опис на производот:

Брзината на вртежи лесно се контролира

Систем за заштита од преоптоварување

Турпијата е дизајнирана со мала тежина за да биде удобна и лесена за употреба

Вклучете 6 стандардни глави за полирање.

За дневна нега на рацете, овој сет , за маникир и педикир е неопходен.

Можете лесно и нежно да ги третирате рацете и нозете, до стандард на совршенство и елеганција.

Погоден за професионална употреба, во салон за нокти, или домашна употреба.

Работи со природни, и вештачки нокти. Наменет за сечење, резбање, полирање на нокти, мртва кожа, густи габички на ноктите, и др.

БРЗИНА: брзината на машината за полирање, на ноктите може да се прилагоди од 2.000 вртежи во минута до 20.000 вртежи во минута.

ЛЕСНО И БЕЗБЕДНО ЗА РАБОТА: лесен за употреба, контрола на брзината на ротирање,  дизајниран со автоматска заштита од преоптоварување за да се заштити од прегревање.

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН: оваа машина за полирање на нокти се состои од 2 дела, главна машина и пенкало за полирање. Тежината на турпијата е само 130 g, што е совршено за удобно држење и ракување.

ЗАБЕЛЕШКА: ако се прегрее, автоматската заштита од преоптоварување ќе се активира. Исклучете го апаратот 5 минути, да се олади.

 

електрична турпија за нокти nokti turpija za nokti турпија за нокти турпија

5 мислења за Електрична турпија за нокти

 1. Билјана Јаневска

  Благодарам за се, презадоволна сум од производот, од вашиот пристап и исполнителност како и од вашата точност и брзина. Поздрав

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Лазе Касапинов

  KAKO STO OCEKUVAV. 😎

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Anonymous

  Супер е!

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Nikolovska Matea

  samo sto ja dobiv turpijata prezadovolna sum od se…💖

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Frosina Stankovska

  Ja dobiv odlicna e raboti i ista e kako na slikite

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/kupinmvl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2668

Прашања и одговори

Question
Дали е квалитетен? Ivana праша на March 3, 2021
Answer
Одличен гоги одговори на March 3, 2021
Upvote (1) Downvote (0)
Loading
Question
Дали е на батерии или на струја гоко праша на March 3, 2021
Answer
На струја е турпијата, ја имам. Ivana одговори на March 3, 2021
Upvote (1) Downvote (1)
Loading

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Електрична турпија за нокти
Електрична турпија за нокти

3,000 ден 1,499 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart