Женски мал часовник

- 29%

499 ден

1 во залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: женски-мал-часовник Категории: ,

Материјал Легура не’рѓосувачки челик
Движење: Кварцно
Облик : Круг
Материјал на каишката: Кожа
Дијаметар: 2,5 см
Дебелина: 9мм
Должина на каишката: 20,5 см

Детали за производот: Женски мал часовник

Боја

,

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Женски мал часовник”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги