Обликување на телото

SKU: корсет-за-обликување-на-телото Категорија:

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=Y25XmgElNd8[/embedyt]

Бесплатна достава за 1-2 дена.

Може да се види пред да се плати.

Корсет за обликување на телото.

Две величини: 55-75килограми. и 75-95кг.

Нарачки во инбокс DM💌

Дискретно спакувано.

Количините се ограничени.

Детали за производот: Обликување на телото

Величина

55-75кг., 75-90кг.

3 мислења за Обликување на телото

Слики од корисниците

Image #1 from Monika Dimitrova
Image #1 from Monika Dimitrova

Monika Dimitrova

Odlicen proizvod, mnogu sum zadovolna, isti e i se sovpadja so goleminata sto ja naracav

Image #1 from Monika Dimitrova
 1. Valentina Jakimovska

  Korsetot e odlicen

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Monika Dimitrova

  Odlicen proizvod, mnogu sum zadovolna, isti e i se sovpadja so goleminata sto ja naracav

  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Monika Dimitrova
 3. Angelina Georgieva

  Изгледаат супер, квалитетни се а и удобни при носење, ви благодарам многу 💖

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Откажи

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се