популарно

Најмалиот телефон во светот

- 35%

1,299 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Работи на сите мрежи
0.66” Oled екран
Капацитет на батерија: 350mAh, трае долго и има долг век; може да се вади
3.0 Bluetooth синхронизација
Поддржува TF мемориска картичка до 8GB (не спаѓа во понудата)
RAM: 32MB / ROM: 32MB
ULTRA HD Чист звук
Значително помало зрачење, просечниот мобилен телефон зрачи 2.1w/kg, а BM10 Мини-мобилниот телефон 0,283w/kg што е 1/7 од просечен мобилен телефон
Нема камера
*Пред употреба и полнење, отстранете ја заштитната фолија од батеријата

 

5 мислења за Најмалиот телефон во светот

5.0 од 5
5
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Damjan Angelovski

  Mi se dopadja, mnogu e mal, raboti odlicno, glasot e jasen i ima mnogu opcii

  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Damjan Angelovski
 2. Hristijan Krstovski

  Topp e! 👌💙

  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Hristijan Krstovski
 3. Qemal Ibraimi

  Go preporacuvam, odlicen e

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Qemal Ibraimi
 4. Petrovski Nikolco

  Supper e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Stankovski Igor

  Fala vi mi go dostavija unikaten e i mnogu mal ist kako na slikite

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  1,299 ден

  1,299 ден

  Нема на залиха

  EAN: 2000000094724 SKU: најмалиот-телефон-во-светот Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart