Паметна сијалица Bluetooth звучник

- 30%

699 ден

Out of stock

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: паметна-сијалица-bluetooth-звучник Категории: , ,

Детали за производот: Паметна сијалица Bluetooth звучник

Brand Name

GITEX

Item Type

LED Bulbs

LED Chip Brand

Epistar

Color Temperature

Nature White(3500-5500K)

Shape

Globe

Certification

CCC, RoHS, ce

Led Bulb Type

Bubble Ball Bulb

LED Chip Model

SMD5050

Occasion

Living Room

Beam Angle(°)

180°

Base Type

E27

Voltage

100-240V

Average Life (hrs)

50000

Length

0.28m

Luminous Flux

500 – 999 Lumens

Power Tolerance

1%

Item Color

RGB

Power

12W

Wireless version

4.0

Radio range

10m (33ft)

4 мислења за Паметна сијалица Bluetooth звучник

Слики од корисниците

Image #1 from Jovanco Jakimovski
Image #2 from Oliver Cvetkovski
Image #3 from Leon Andonovski
Image #1 from Jovanco Jakimovski

Jovanco Jakimovski

Ja preporacuvam odlicna e,raboti perfektno a i se svrzuva preku bluetooth so site uredi

Image #2 from Oliver Cvetkovski

Oliver Cvetkovski

Odlicna e, ja dobiv mnogu brzo, personalot ni e usluzliv i vednas vrakaat na porakite

Image #3 from Leon Andonovski

Leon Andonovski

Работи совршено! Едноставно вклучете го светлото и можете да ја поврзете сијалицата со вашиот уред, кој има квалитетен и јасен звук.

Image #1 from Jovanco Jakimovski
Image #2 from Oliver Cvetkovski
Image #3 from Leon Andonovski
 1. Aleksandar Dimov

  Mnogu sakav da go imam ama nemav sreka!?😤

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Jovanco Jakimovski

  Ja preporacuvam odlicna e,raboti perfektno a i se svrzuva preku bluetooth so site uredi

  Слика од производот

  Image #1 from Jovanco Jakimovski
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Oliver Cvetkovski

  Odlicna e, ja dobiv mnogu brzo, personalot ni e usluzliv i vednas vrakaat na porakite

  Слика од производот

  Image #1 from Oliver Cvetkovski
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Leon Andonovski

  Работи совршено! Едноставно вклучете го светлото и можете да ја поврзете сијалицата со вашиот уред, кој има квалитетен и јасен звук.

  Слика од производот

  Image #1 from Leon Andonovski
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/kupinmvl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2668

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Паметна сијалица Bluetooth звучник
Паметна сијалица Bluetooth звучник

699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart