Правосмукалка за автомобил

- 67%

399 ден

Опис на производот

12V напојување, покомпатибилно и применливо за различни видови автомобили

Должината на линијата 4,5 метри може да се користи за секое место за чистење на автомобилот

60W Висока моќност

4 LED опсег 100M

Погоден за итна употреба на терен

Спецификација:

Материјал: ABS / PP

Боја: Бела + Црна

Големина: 33,5*9,5*10cm

Вакуум: 2000-2600PA

Номинален напон: DC12V

Инсталирана моќност: 75W

Должина на далноводот: 2,45 M (изложено)

правосмукалка за коли цени

 

правосмукалка за автомобил

правосмукалка

pravosmukalka

pravosmukalka za kola

 

правосмукалка за коли

pravosmukalka na popust

правосмукалка за кола цени

 

 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Правосмукалка за автомобил”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

399 ден

399 ден

Само 4 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: правосмукалка-за-автомобил Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart