Преносна Скара

690 ден

Продавница:  spynex
3.67 out of 5
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Item will be shipped in 1-3 business days
Категорија:

Опис:

•  100 % високо квалитетна скара со најниска цена на пазарот !

• Направена од квалитететна алуминиумска легура и не’рѓосувачки челик

•Безбедна и лесна за употреба

•  Лесна за распакување и пакување, погодна за транспорт.

• Наменета специјално за скара на отворено, за пикник, забави и сл.

• Големина: 35 * 27 * 20см / 14 “* 11” * 8 “

 

Мислења

Сеуште нема мислења

Оценете го први “Преносна Скара”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart