Професионален уред за нега на лицето

899 ден

Се продава од:
0 out of 5
SKU: професионален-уред-за-нега-на-лицето Категорија:

Професионален уред за нега на лицето

Овој професионален уред се грижи за Вашето лице. Располага со 4 различни функции.
• Сукција поголема од традиционалната сонда за вшмукување комедо
• 5 нивоа, погодни за различна кожа
• Различна вшмукувачка глава, различна функција • 3ААА Батерии!

1. Дијамант пилинг на кожата
2. Подигнување на лицето
3. Длабоко чистење на порите
4. Отстранување на брчки

Тоа е првата машина за убавина која се интегрира со пилинг на кожата, затегнување на лицето, чистење на пори, цртање на црнокоса и анцес, отстранување на брчки на пазарот.

Дозволете Вашата убавина да дојде до израз!
Имајте нежно, блескаво и чисто лице кое што никого нема да остави рамнодушен!

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Професионален уред за нега на лицето”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Професионален уред за нега на лицето
Професионален уред за нега на лицето

899 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги