Ранец + Столче за кампување

790 ден

Се продава од:
4 out of 5
  Прашање
Ќе го добиете за 2-4 дена
SKU: ранец-столче-за-кампување Категорија:

Овој повеќенаменски 2во1 ранец и дополнително столче на расклопување е совршен за кампување, пешачење, риболов, патување и сите други ваши активности…

Со него добивате и вградена торба за ладење што ја одржува вашата храна и пијалоци ладни, а исто така има и повеќенаменски џебови за складирање на вашите работи.(паричник, шишиња, книги, мп3 и мн др.)

Лесен е за носење има само 3,3 кг и доволно е силен за да собере дури 331 кг.

Ранецот има меки и удобни прерамки и ергономски дизајн кој обезбедува дополнителна стабилност.
Исто така е исклучително издржлив и квалитетено изработен со ткаенина од Оксфорд и водоотпорен слој.

Тубуларната челична цевка на ранецот е изградена цврсто и затоа е дизајнирана да се користи и како
стол, лесна е за поставување и стои стабилно кога седите.

Удобен за одење на долги патеки и долго седење!

Димензии:

Големина на одвиткување: 41 x 36 x 3 CM
Големина на ранецот: 41 x 36 x 29 CM

Мислења

Сеуште нема мислења

Оценете го први “Ранец + Столче за кампување”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Ранец + Столче за кампување
Ранец + Столче за кампување

790 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart