3 во 1 Четка + фен за коса

- 40%

899 ден

Спецификации:

Материјал: Најлон + ABS
Боја: Бела
Позиција за контрола на брзината: три брзини
Менувач за прилагодување: Три контроли
Стил на устата на ветерот: единечна млазница за ветер
Функција: топло и ладно, постојана температура
Номинален напон: 220V (V)
Номинална моќност: 800W-900W
Номинална фреквенција: 50 Hz
Димензии (cm): 32,2 × 15,8 x 5,3
Мотор: DC мотор
Грејна жица: спирална жица
Рачка: Не се преклопува
Должина на кабел: 1,8 m
Тежина: 800гр

fenovi za kosa

фенови

profesionalni fenovi za kosa

fenovi za kosa ceni

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “3 во 1 Четка + фен за коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

899 ден

899 ден

SKU: 3-во-1-четка-фен-за-коса Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart