најдобра цена

3D зголемувач на екран

250 ден

Опис

  • Оваа интересна направа го прави секој екран поголем.
  • Преклопен дизајн, мала тежина, лесна за одржување, погодна за користење во секакви прилики – надвор, на кампување и сл
  • Погодна е за гледање видеа, читање и сл. Перфекна за филмови

Материјал: ПВЦ, АБС
Големина на екранот: 16,5 * 10,5 см (7,8 инчи)

  • Компатибилен е со сите мобилни телефони

 

 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “3D зголемувач на екран”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

3D зголемувач на екран
3D зголемувач на екран

250 ден

250 ден

Распродадено (не може да се нарача)

Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart