A8 мини GPS тракер

- 13%

1,500 ден 1,299 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: a8-мини-gps-тракер Категорија:

Овој GPS тракер ја применува најновата технологија со следниве предности: мала големина, долг век на употреба, стабилни функции и лесна инсталација.

Се користи за следење; автомобили, за децата, стари лица, и домашните миленици.

Боја: црна

Како работи:

Едноставно во 4 чекори:

Вметнете SIM-картичка во уредот, отворете го задниот капак, ставете ја СИМ-картичката, потоа автоматски се вклучува. При вклучување, индикаторот ќе светне 10 секунди, откако индикаторот е исклучен, покријте го задниот капак, тогаш може да се користи.

Сокријте го уредот таму каде што не може да се види, на местото кое сакате да го следите и да го прислушкувате.

Внесете ги кодовите кој ги пишува во упатството на вашиот телефон.

Има посебни кодови за следење и прослушкување.

Кога има звук над 45 децибели, во растојание од 10 митри алармот се вклучува ќе ви стигне известување на телефон, повикот автоматски ќе испрати нотификација на бројот што претходно сте го поставиле.

Испратете 0000 SMS за да ја исклучите функцијата за контрола на звукот.

Испратете 1111 SMS за да ја вклучите функцијата за контрола на звукот.

СОС Итен повик: Директно притиснете го копчето СОС три секунди, директно ќе го повика бројот кој предходно сте го ставиле.

Работна фреквенција: GSM850 / 900/1800 / 1900MHz

Време на мирување: Кога користите звучна контрола, од 5 до 7 дена.

Известување:

Пред да го користите , треба да се наполни со електрична енергија, за да се постигне најдобар ефект.

Стандарден полнач: 5.0V, 500 MA, со цел да се избегне оштетување.

При инсталирање, обрнете внимание на јачината на сигналот на мрежата GSM.

Кога не можеше да се добие автоматски одговор, повторно ставете ја картичката и подигнете го системот.

Овој производ е забранет за незаконски цели, во спротивно одговорноста е ваша.

GSM / SPRS
GSM фреквенциски
850/900/1800 / 1900MHz

Пакетот вклучува:

1 x мини глобалентракер

1 x USB кабел

1 x Упатство за користење.

прислушкување prizluskuvanje ured za prisluskuvanje

Мислења

Сеуште нема мислења

Оценете го први “A8 мини GPS тракер”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

A8 мини GPS тракер

1,500 ден 1,299 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart