Hot Shapers

Распродажба!

799 ден1,299 ден

SKU: abdomen-waistband Категорија:

Waistband + Hot Shapers

Waistband – 899 денари – Продадено

Само Hot Shapers – 799 денари

Брзо и ефикасно до совршена линија.

Ослебодете се од вишокот килограми и изгледајте совршено.

Не можете да влезете во фармерките? Облеката почна да ви се отпарува по рабовите. Сите ви велат дека изгледате „освежено“?

 


Hot Shaper

Направен од NEOTEX, најновата паметна текстилна технологија, овој ултратенок појас за половина генерира топлина за пријатно зголемување на температурата секаде каде има контакт со кожата, особено на региите каде ви е потребно најповеќе. Се приспособува според вашата фигура, давајќи ви ја посакуваната флексибилност.

Овие хелнаки можете да ги носите секој ден во секоја пригода. Дизајнирани се од Neotex материјал која ја зголемуватемпературата на Вашето тело за разлика од останатите видови на хеланки кои што се нудат на пазарот.

Со хеланките за слабеење, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!

✅ Изработени од Neotex материјал

✅ Се перат рачно со ладна вода

Детали за производот: Hot Shapers

Избери:

Hot Shapers

Величина:

(M-L), (XL-XXL)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Hot Shapers”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се