FT80 Паметен Часовник

- 44%

2,300 ден 1,299 ден

7 во залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

SKU: b57-smart-watch Категорија:

За овој паметен часовник:
Водоотпорен, идеален за пливање, и плитко нуркање.

Можност за повик и слушање музика, без да го носите телефонот со вас – можете да го оставите телефонот на друго место. Исто така, ќе ве извести за пораките, ќе ве потсетува на повиците и ќе се синхронизира со сите ваши IOS или андроид уреди преку безжична или Bluetooth-врска.

Екран од 44 мм може да биде вклучен цело време.

Овој паметен часовник е тука за да ви помогне да документирате обрасци на вашите пасивни движења, активни движења и остатокот од вашите дневни активности во живо.

Инфузиран со јаглен како композитен материјал, го прави часовникот издржлив и многу квалитетен.

Основни функции на часовникот: Телефонски именик, запис за повик, пораки, следење на вашето движење, отчукувања на срцето, следење на крвниот притисок, физички тренинг, седентарен потсетник, музика БТ, мониторинг на мирување, потсетник за известување, управување со датотеки, снимање на звук, Будилник, Стоперка, Далечинско фотографирање, календар, калкулатор, Известувања од WeChat, QQ, Twitter, Facebook, WhatsApp.

Јазици: Англиски, турски, германски, шпански, италијански, француски, полски, виетнамски, арапски, руски.

Параметри:

Се поврзува со сите: IOS 9.0 и погоре, Android 5.0 и погоре.

Модел на производ: FT80

Големина на производот: 44x38x10,7 mm

Г-сензор: ДА

М-сензор: ДА

Засилувач на напојувањето: ДА

Bluetooth: Bluetooth 4.0 3.0

ЛЦД-екран: 1,54 инчиСкрин

Режим на полнење: 1PIN полнење на ејектор

Капацитет на батеријата: 200mah

Пакувањето вклучува:

1xsmart часовник

1хполнач

Прирачник за користење

Вид на производ: Паметни часовници

pameten casovnik3

паметен часовник

pameten casovnik4

паметен часовник 1

Specification: FT80 Паметен Часовник

Brand Name

696

Network Mode

None

SIM Card Available

No

System

None

Multiple Dials

Yes

ROM

<128MB

Function

Passometer, Sleep Tracker, Push Message, Heart Rate Tracker, Alarm Clock, Remote Control, 24 hour instruction, Fitness Tracker, Message Reminder, Week, Call Reminder

Rear Camera

None

Battery Capacity

180-220mAh

Language

Polish, Russian, Portuguese, Spanish, English, German, Italian, Japanese, Dutch, French, Turkish

RAM

<128MB

Mechanism

Yes

Compatibility

All Compatible

GPS

No

Type

On Wrist

Waterproof Grade

Life Waterproof

Band Material

Silica Gel

CPU Manufacturer

MediaTek

APP Download Available

No

Application Age Group

Adult

Battery Detachable

No

Movement Type

Electronic

Style

Sport

Screen Shape

Square

Case Material

Plastic

Band Detachable

Yes

Resolution

240*240

3 мислења за FT80 Паметен Часовник

 1. Filip Angelovski

  Super e ist kako na slikite i videoto

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Stefanovski Jovan

  Casovnikot e super pristigna se vo najdobar red, a i go testirav navistina e vodootporen

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Dalibor Velickovski

  Mnogu sum zadovolen od smart casovnikot sve e tocno kako sto pisuva vo opisot

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart