Поларизирани очила за сонце

- 53%

1,500 ден 699 ден

4 во залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: battle-vision-очила Категорија:

Карактеристики на очилата за сонце:

-Леќи отпорни на гребење.
-Ултра-hi-tech HD поларизирани леќи, за да се елиминира отсјајот, и да се подобрат боите.
-Блокира УВ зраци.
-Префектно за возење, скијање, риболов, и каде и да ви е потребно да гледате јасно!

Со овие очила ќе можете безбедно да возите на сонце, дожд и снег.

Очила за сонце со висок квалитет на изработка.

Материјал на леќите: Поларизирани – TAC.

Материјал на рамките: Метал

Анти-УВ заштита: UV400 100% УВ заштита.

Поларизирани очила за сонце.

Тежина: прибл. 26 гр.

Ширина на леќата: 65 мм.

Висина на леќата: 37 мм

Ширина на мост: 20 мм.

Ширина на рамката: 140 mm.


 

Очила за сонце цена Очила за сонце продавници Ramki za naocari

 • Product
 • Photos

Издржливи очила за заштита

2,300 ден 699 ден -70%
Eфикасно блокира 100% штетни УВ зраци, и го ублажи заморот на очите особено кога гледаме ТВ и гледаме во компјутер или телефон. Зошто да ги ...

9 мислења за Поларизирани очила за сонце

 1. Марјан Топаловски

  Narackata ja zedov
  Se e vo red pozz

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. sheval tairi

  pratkata stigna mnogu sum zadovolen

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Jakimovski Miroslav

  Odlicni

  Корисно(1) Бескорисно(1)You have already voted this
 4. Amet Mustafi

  Super

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. David Talevski

  Ova se najdobrite ocila sto sum gi imal, bidejki imav operacija na ocite i mnogu mi se cuvstvitelni na silnata svetlina i zatoa uzivam so nosenje na ovie ocila

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Smilkovski Atanas

  Super se zadovolen sum, vi gi preporacuvam

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Lepa mitreva

  Preubavi se originalno i tocno seto ona sto e napisano predobri se i izgledot i formata jas sum prezadovalna pozdeav

  Корисно(3) Бескорисно(1)You have already voted this
 8. anonimus

  DObri se

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 9. Јован

  Одлично помагаат при отсјајот од сонцето, леќите се со врвен квалитет. материјалот на оквирите може да биде и подобар, но за парите се супер.

  Корисно(4) Бескорисно(1)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/kupinmvl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2668

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Поларизирани очила за сонце
Поларизирани очила за сонце

1,500 ден 699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart