Original Maski Casovnik

- 50%

1,399 ден

Out of stock

  Прашање
SKU: crrju-brand-casovnik Категорија:

-Бесплатна достава низ цела македонија за 1-2 дена.

-Плаќате на рака кога ќе го добиете.

-Ќе ви се јават пред да ви го достават.

-Може да се види пред да се плати.

-Замена или враќање на парите во рок од 30 дена.

Купувајте сигурно.

Спецификации:
Дијаметар: 40mm
Дебелина на каишката: 7mm
Должина: 24см
Ширина: 20мм
Отпорност на вода: 3Bar

Карактеристики:
Кварцено движење (Јапонски механизам).
Материјал на огледалото: Hardlex

Количините се ограничени!

21 мислења за Original Maski Casovnik

Слики од корисниците

Image #1 from Leon Angelovski
Image #2 from Oliver
Image #3 from MiKi DavitKovski
Image #4 from Стефан Николовски
Image #5 from Vois Pavic
Image #1 from Leon Angelovski

Leon Angelovski

Go preporacuvam, odlicno izgleda na raka

Image #2 from Oliver

Oliver

Top 👌💯

Image #3 from MiKi DavitKovski

MiKi DavitKovski

Kvaliteten i stilski casovnik, mnogu sum zadovolen od nego go preporacuvam!

Image #4 from Стефан Николовски

Стефан Николовски

Овој дизајн изгледа одлично! Убав метален каиш и тенок часовник. Доаѓа добро спакуван во торбичка со прирачник за упатство и шрафцигер за прилагодување на каишот и отворање на задниот дел за менување на батеријата на часовникот.

Image #5 from Vois Pavic

Vois Pavic

Super e Fala mn

Image #6 from Toni

Toni

Супер е, ви благодарам! :)

Image #7 from Antonio Milenkov

Antonio Milenkov

Casovnikot e mn ubav i stilski,isto taka bese i ubavo spakuvan (5⭐)

Image #8 from Ermin Ametovic

Ermin Ametovic

Kvalitetot e odlicen, a i remenot e dosta udoben, go preporacuvam

Image #9 from Isidor

Isidor

Casovnikot e odlicen i izgleda stilski, a i remenot mnogu lesno se prilagoduva na rakata.

Image #10 from Atanas

Atanas

Prekrasen casovnik i izvondrena usluga.

Image #11 from Никола

Никола

Задоволен сум, ќе продолжам да нарачувам од тука.

Image #12 from Стефан

Стефан

Odlicen e go preporacuvam

Image #13 from Almedin

Almedin

Mnogu sum zadovolen od casovnikot, go dobiv za 1 den.

Image #1 from Leon Angelovski
Image #2 from Oliver
Image #3 from MiKi DavitKovski
Image #4 from Стефан Николовски
Image #5 from Vois Pavic
Image #6 from Toni
Image #7 from Antonio Milenkov
Image #8 from Ermin Ametovic
Image #9 from Isidor
Image #10 from Atanas
Image #11 from Никола
Image #12 from Стефан
Image #13 from Almedin
 1. Abdiji dzevdzet

  Da

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. miki mircevski

  Casovnikot stigna fala mnogu preubav e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Leon Angelovski

  Go preporacuvam, odlicno izgleda na raka

  Слика од производот

  Image #1 from Leon Angelovski
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Oliver

  Top 👌💯

  Слика од производот

  Image #1 from Oliver
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. MiKi DavitKovski

  Kvaliteten i stilski casovnik, mnogu sum zadovolen od nego go preporacuvam!

  Слика од производот

  Image #1 from MiKi DavitKovski
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Original Maski Casovnik
Original Maski Casovnik

1,399 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart