Паметен часовник EX18

- 61%

1,699 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

IP67 водоотпорен.

Поддршка за повик, и СМС предупредување.

Педометар, Следење спортски активности.

Детали:
* Професионално водоорпорен IP67,50 метри. (Забелешка: Не носете го во сауна.)
* BLE4.0, предупредување за повик од Твитер, Фејсбук, Whatsapp, Skype.
* 24 часа следење на спортски активности во реално време: темпо на одење, километража.
* Долг животен век, без полнење: Нормален животен век 8 месеци, со режимот на заштеда може да се одржи до 12 месеци, Користи од обичните cr2032 батерии околу 50-100 денари, ги има во сите подобро снабдени продавници. Може лесно да се промени. (Батеријата е вклучена во часовникот.)


* Спортски податоци на APP: Податоците за движење автоматски се поставуваат, трајно се зачувуваат, во секое време за преглед или статистика.
* Компатибилни телефони: Сите Android и Apple IOS систем. Преку бесплатната апликација XWatch.
* Повеќе функции: Поддршка за 24-часовен монитор, броење чекори, согорени калории, одење, анализа на податоци, управување со цели, датум на календар, потсетник, будилник, стоперица, калкулатор, фотографија, потсетник за повикување, СМС, известувања за синхронизација со Bluetooth, синхронизација на време, професионална стоперка, музички плеер, далечинска камера и така натаму, сите во едно.

Упатство за користење. Упатството го има и во пакувањето.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Паметен часовник EX18”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Паметен часовник EX18
Паметен часовник EX18

1,699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се