Паметен часовник EX18

- 61%

1,699 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

IP67 водоотпорен.

Поддршка за повик, и СМС предупредување.

Педометар, Следење спортски активности.

Детали:
* Професионално водоорпорен IP67,50 метри. (Забелешка: Не носете го во сауна.)
* BLE4.0, предупредување за повик од Твитер, Фејсбук, Whatsapp, Skype.
* 24 часа следење на спортски активности во реално време: темпо на одење, километража.
* Долг животен век, без полнење: Нормален животен век 8 месеци, со режимот на заштеда може да се одржи до 12 месеци, Користи од обичните cr2032 батерии околу 50-100 денари, ги има во сите подобро снабдени продавници. Може лесно да се промени. (Батеријата е вклучена во часовникот.)


* Спортски податоци на APP: Податоците за движење автоматски се поставуваат, трајно се зачувуваат, во секое време за преглед или статистика.
* Компатибилни телефони: Сите Android и Apple IOS систем. Преку бесплатната апликација XWatch.
* Повеќе функции: Поддршка за 24-часовен монитор, броење чекори, согорени калории, одење, анализа на податоци, управување со цели, датум на календар, потсетник, будилник, стоперица, калкулатор, фотографија, потсетник за повикување, СМС, известувања за синхронизација со Bluetooth, синхронизација на време, професионална стоперка, музички плеер, далечинска камера и така натаму, сите во едно.

Упатство за користење. Упатството го има и во пакувањето.

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Паметен часовник EX18”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

1,699 ден

1,699 ден

Само 3 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart