F06 Очила Слушалки

- 25%

1,499 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

modni muzicki slusalki pametni ocila

unisex ocila

Опис на производот:

Број на модел: F06
Боја: црна
Бтверзија: V5.3
Чип: JL AC7003F4
Радио фреквенција: 2,4 HZ
Ефективно растојание: околу 10-15 метри
Моќност на сирената: 1,2 W
Батерија: 80 mAh
Водоотпорен стандард: IPX4
Големина на кутијата во боја: 130 х 70 х 52мм
Тежина: 100гр
Комуникација: безжична
Карактеристика: совршен звук
Функција: микрофон
Материјал: стакло, TR900
Стил: TWS (вистински безжичен стерео)
Поддршка за мемориска картичка: Не
Контрола на јачината на звукот: Да
Време на полнење: 1-2 часа
Употреба: Маж/Жени
Време за разговор: 3-4h

Можат да се поврзат преку Bluetooth со сите. Android и iOS телефони.

polarizirani ocila

smart ocila

UV zastita

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “F06 Очила Слушалки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

1,499 ден

На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: f06-ocila-slusalki Категории: , , ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart