најдобра цена

Безжичен депилатор

- 50%

999 ден

Немате време за туш? Нема проблем!
Беспрекорни нозе, без сапун и вода. Користете го секаде во вашиот дом, дури и во удобноста на вашиот кревет.

Компактен и дискретен, леснен за носење во торба или пакување за патувања. Е

Елегантниот дизајн удобно се вклопува во дланката на вашата рака. Плус, не бара батерии. Едноставно, надополнете го кога е потребно.

Тајната за нежните нозе е тука.

Жилетите и депилаториите можат да ве остават со изгребани стрнила, и да остават влакна околу колената и глуждовите.

LED светлина е вградена за да обезбеди соодветно осветлување.
Куполата со големина на дланка обезбедува супериорна контрола, така што никогаш нема да пропуштите ниту едно место.

Карактеристики и придобивки
Луксузен изглед со четири 18K позлатени глави.
Удобно се вклопува во дланката на раката.
Ги остранува влакната брзо и безболно.
Елиминира исекотини, црвенило и иритација.
Светла LED светло за подобра прегледност.
Елегантниот дизајн е привлечен и дискретен.
Користете го во секое време, на кое било место.
Вклучен е кабел за полнење со USB.

2 мислења за Безжичен депилатор

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Aneta Ilievska

  Super e, lesen za upotreba ne pravi nikakvi iritacii i isekotini na kozata

  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Aneta Ilievska
 2. Tatjana Nikolova

  Proizvodot e odlicen i sve kompletno e ist kako na slikite i opisot

  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Tatjana Nikolova

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  999 ден

  Нема на залиха

  EAN: 2000000094120 SKU: finishing-touch-flawless-legs Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart