Gemei 689

- 25%

Original price was: 800 ден.Current price is: 599 ден.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Безжична машинка за шишање и тример

Безжична машинка
Елегантен дизајн
Лесен за носење
Брз и моќен мотор
Долготраен нож од нерѓосувачки челик
Прецизно тримување и обликување на коса и брада
Ултра остри сечила

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Gemei 689”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Original price was: 800 ден.Current price is: 599 ден.

Original price was: 800 ден.Current price is: 599 ден.

Распродадено (не може да се нарача)

SKU: gemei-689 Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart