- 47%

799 ден

Out of stock

Категорија:

-Бесплатна достава низ цела македонија за 1-2 дена.

-Плаќате на рака кога ќе го добиете.

-Ќе ви се јават пред да ви го достават.

-Може да се види и тестира, пред да се плати.

-Замена или враќање на парите во рок од 35 дена, без никакви прашања од наша страна.

 

Детали за производот: Geneva

Боја

,

9 мислења за Geneva

Слики од корисниците

Image #1 from Safet Musliu
Image #2 from Darko Nikolovski
Image #3 from Bujar Selimi
Image #4 from Jetmir Memeti
Image #5 from Bozidar Milenkov
Image #1 from Safet Musliu

Safet Musliu

Super e casovnikot, fala vi

Image #2 from Darko Nikolovski

Darko Nikolovski

Časovnikot e prekrasen mnogu sum zadovolen dobar kvalitet i mnogu uspesi vo idnina ..

Image #3 from Bujar Selimi

Bujar Selimi

Ist kako na slikite, brz odgovor brza dostava...prodolzete vaka

Image #4 from Jetmir Memeti

Jetmir Memeti

Ubav casovnik i kvaliteten za taa cena

Image #5 from Bozidar Milenkov

Bozidar Milenkov

Super e casovnikot, pristigna mnogu brzo i vo najdobar red bez ostetuvanja 👌💙

Image #6 from Stefan Ristov

Stefan Ristov

Casovnikot e 5kaa nemam zboroviii falaa vi mnogu❤

Image #7 from Marina B

Marina B

Odlicen e, mu se dopadna mnogu na maz mi 💝

Image #8 from Halid Abdulahi

Halid Abdulahi

Izgleda odlicno, se raboti na nego

Image #9 from Mario Angelov

Mario Angelov

Prekrasen casovnik, mnogu mi se dopadna, toj izgleda duri i poskapo od nivnata prodazna cena, go preporacuvam!

Image #1 from Safet Musliu
Image #2 from Darko Nikolovski
Image #3 from Bujar Selimi
Image #4 from Jetmir Memeti
Image #5 from Bozidar Milenkov
Image #6 from Stefan Ristov
Image #7 from Marina B
Image #8 from Halid Abdulahi
Image #9 from Mario Angelov
 1. Safet Musliu

  Super e casovnikot, fala vi

  Слика од производот

  Image #1 from Safet Musliu
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Darko Nikolovski

  Časovnikot e prekrasen mnogu sum zadovolen dobar kvalitet i mnogu uspesi vo idnina ..

  Слика од производот

  Image #1 from Darko Nikolovski
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Bujar Selimi

  Ist kako na slikite, brz odgovor brza dostava…prodolzete vaka

  Слика од производот

  Image #1 from Bujar Selimi
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Jetmir Memeti

  Ubav casovnik i kvaliteten za taa cena

  Слика од производот

  Image #1 from Jetmir Memeti
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Bozidar Milenkov

  Super e casovnikot, pristigna mnogu brzo i vo najdobar red bez ostetuvanja 👌💙

  Слика од производот

  Image #1 from Bozidar Milenkov
  Корисно(5) Бескорисно(1)You have already voted this
 6. Stefan Ristov

  Casovnikot e 5kaa nemam zboroviii falaa vi mnogu❤

  Слика од производот

  Image #1 from Stefan Ristov
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Marina B

  Odlicen e, mu se dopadna mnogu na maz mi 💝

  Слика од производот

  Image #1 from Marina B
  Корисно(4) Бескорисно(1)You have already voted this
 8. Halid Abdulahi

  Izgleda odlicno, se raboti na nego

  Слика од производот

  Image #1 from Halid Abdulahi
  Корисно(3) Бескорисно(1)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Внеси производ

100% Бесплатно.

Како да лицитирам

Совети за успешна лицитација.

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги