Sale!

399 ден

избриши
SKU: N/A Категории: ,

 

-Бесплатна достава низ цела македонија за 1-2 дена.

-Плаќате на рака кога ќе го добиете.

-Ќе ви се јават пред да ви го достават.

-Може да се види и тестира, пред да се плати.

-Замена или враќање на парите во рок од 30 дена, без никакви прашања од наша страна.

ОПИС:

-Јпонски Кварцен механизам Japan PC Quartz со вклучена батерија

-Стакло: Анти-отсјај, кристално за поголема отпорност на гребење

-Водоотпорен

-Грб: Нерѓосувачки Челик.

-Дијаметар 43мм

-Должина 21цм

12 мислења за Geneva

Слики од корисниците

Image #1 from Ana Stoilkova
Image #2 from Andrej Simonovski
Image #3 from Daniel Stojanovski
Image #4 from Boris Damjanovski
Image #5 from Simona Stanoevska
Image #1 from Ana Stoilkova

Ana Stoilkova

Casovnikot e mnogu ubav, a i remenot e prilagodliv 😍

Image #2 from Andrej Simonovski

Andrej Simonovski

Decki super izgleda ⌚ 👌

Image #3 from Daniel Stojanovski

Daniel Stojanovski

Super e i lesen za nosenje

Image #4 from Boris Damjanovski

Boris Damjanovski

Top e 👌⌚

Image #5 from Simona Stanoevska

Simona Stanoevska

Часовникот е многу добар го препорачувам.

Image #6 from Mare

Mare

Odlicen ⌚👍

Image #7 from Stefan Atanasov

Stefan Atanasov

Dobar e sega za sega, lesno se prilagoduva 🙂 i isporakata bese tocna i brza

Image #8 from Davor

Davor

Super e i udoben za nosenje, go imam veke eve eden mesec

Image #9 from Dario M

Dario M

Odlicno izgleda,zadovolen sum-pozdrav :)

Image #10 from Marjan

Marjan

Casovnikot e odlicen izgleda mnogu poskapo otkolku sto cini, go preporacuvam!

Image #11 from Marija

Marija

Super e go dobiv za 2 dena.

Image #1 from Ana Stoilkova
Image #2 from Andrej Simonovski
Image #3 from Daniel Stojanovski
Image #4 from Boris Damjanovski
Image #5 from Simona Stanoevska
Image #6 from Mare
Image #7 from Stefan Atanasov
Image #8 from Davor
Image #9 from Dario M
Image #10 from Marjan
Image #11 from Marija
 1. Angela Miloshevska

  Preubav e go dobiv denes

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Ana Stoilkova

  Casovnikot e mnogu ubav, a i remenot e prilagodliv 😍

  Слика од производот

  Image #1 from Ana Stoilkova
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Andrej Simonovski

  Decki super izgleda ⌚ 👌

  Слика од производот

  Image #1 from Andrej Simonovski
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Daniel Stojanovski

  Super e i lesen za nosenje

  Слика од производот

  Image #1 from Daniel Stojanovski
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Boris Damjanovski

  Top e 👌⌚

  Слика од производот

  Image #1 from Boris Damjanovski
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Geneva

399 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Ќе можете да внесете оглас, и да ги следите вашите пратки.
Обнови ги
Shopping cart