Sale!

1,199 ден

избриши
SKU: kingnuos Категорија:

Јапонски 2035 кварцен механизам со Sony батеријата – покажува час, минути, секунди.

-Водоотпорен (3ATM)

– Стакло: минерално за поголема отпорност на гребење.
– Куќиште: не’рѓосувачки челик /.отпорно на корозија

– Лого на оквирот, грбот и ременот.

Дијаметар 4,3 см
Ширина 2cm
Должина 24cm

16 мислења за Kingnuos

Слики од корисниците

Image #1 from Orce Dimitroski
Image #2 from Dragan Nikolovski
Image #3 from Dimitar Angelov
Image #4 from Ненад Николовски
Image #5 from Vlatko Velkovski
Image #1 from Orce Dimitroski

Orce Dimitroski

Casovnikot go imam podolgo vreme i e fantasticen..

Image #2 from Dragan Nikolovski

Dragan Nikolovski

Casovnikot e prekrasen , vi blagodaram mnoogu

Image #3 from Dimitar Angelov

Dimitar Angelov

Odlicen !

Image #4 from Ненад Николовски

Ненад Николовски

Ви благодарам. Часовникот навистина ми се допадна, сè работи добро.

Image #5 from Vlatko Velkovski

Vlatko Velkovski

Preubav moden dodatok ⌚👌 vredi za tie pari

Image #6 from Muarem

Muarem

Udoben e za nosenje, se raboti na nego super e da go imate

Image #7 from Jovance Dimitrovski

Jovance Dimitrovski

Mnogu sum zadovolen od casovnikot, brzata isporaka i usluzlivosta - PoZdraV

Image #8 from Viktor

Viktor

Kvaliteten casovnik, go preporacuvam.

Image #9 from Bojan

Bojan

Zadovolen sum od casovnikot, go preporacuvam

Image #10 from Ivan

Ivan

Odlicen e go dobiv za dva dena.

Image #11 from Muki sadulovski

Muki sadulovski

Preubav 👍

Image #12 from Ibro

Ibro

Super e, zadovolen sum.

Image #13 from Goran

Goran

Go dobiv za eden den mi se javija, ist e kako na slikite. mi bese golem go skrativ.

Image #14 from Nenad

Nenad

Odlicen e

Image #1 from Orce Dimitroski
Image #2 from Dragan Nikolovski
Image #3 from Dimitar Angelov
Image #4 from Ненад Николовски
Image #5 from Vlatko Velkovski
Image #6 from Muarem
Image #7 from Jovance Dimitrovski
Image #8 from Viktor
Image #9 from Bojan
Image #10 from Ivan
Image #11 from Muki sadulovski
Image #12 from Ibro
Image #13 from Goran
Image #14 from Nenad
 1. Abdul Emini

  Preubav , raboti se

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Orce Dimitroski

  Casovnikot go imam podolgo vreme i e fantasticen..

  Слика од производот

  Image #1 from Orce Dimitroski
  Корисно(3) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Dragan Nikolovski

  Casovnikot e prekrasen , vi blagodaram mnoogu

  Слика од производот

  Image #1 from Dragan Nikolovski
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Dimitar Angelov

  Odlicen !

  Слика од производот

  Image #1 from Dimitar Angelov
  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Ненад Николовски

  Ви благодарам. Часовникот навистина ми се допадна, сè работи добро.

  Слика од производот

  Image #1 from Ненад Николовски
  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Vlatko Velkovski

  Preubav moden dodatok ⌚👌 vredi za tie pari

  Слика од производот

  Image #1 from Vlatko Velkovski
  Корисно(5) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Muarem

  Udoben e za nosenje, se raboti na nego super e da go imate

  Слика од производот

  Image #1 from Muarem
  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Jovance Dimitrovski

  Mnogu sum zadovolen od casovnikot, brzata isporaka i usluzlivosta – PoZdraV

  Слика од производот

  Image #1 from Jovance Dimitrovski
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги