KINGSEVEN Поларизирани ретро очила за сонце 7666

1,799 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис

Овие очила за сонце не само што изгледаат одлично, туку обезбедуваат и супериорна заштита за вашите очи. Опремени со поларизирани и UV400 леќи, овие очила за сонце ќе ги заштитат вашите очи од штетните зраци и ќе го намалат отсјајот, давајќи ви јасен вид дури и при силна сончева светлина. Направени со TAC материјал, леќите се исклучително издржливи, што ги прави совршени за секојдневно носење. Рамката е изработена од врвна легура, што ја прави лесна и удобна за носење.

trendi ocila

очила за сонце со ув заштита

ocila za sonce so uv zastita

очила за сонце со ув

polarizirani ocila mk

Детали за производот: KINGSEVEN Поларизирани ретро очила за сонце 7666

Боја

Црна, Сива

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “KINGSEVEN Поларизирани ретро очила за сонце 7666”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

1,799 ден

1,799 ден

SKU: kingseven-поларизирани-градиентни-очила-за-со Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart