KINGSEVEN Очила со модерни рамки од дрво

- 59%

1,599 ден

4.82 out of 5

На залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: kingseven-ocila Категорија:

 

KINGSEVEN® WOODEN Очила за сонце W5510 – 100% поларизирани, и UV 400 заштита.

 

ocila

Рамки од природно дрво. Многу удобни, без чувство на притисок со интегрирани влошки за нос. Засилена пружинска метална шарка, 30° Еластични. Споени леќи, совршено поврзани.

Bubinga Wood KINGSEVEN 5510

Пол: Унисекс
Име на брендот: КИНГСЕВЕН
Број на модел: B5510
Стил: Модни очила за сонце
Материјал за леќи: Поликарбонат
Материјал на рамката: PC + Дрво
Оптички атрибут на леќите: Поларизирани, UV400.

Сертификација: CE, TUV ТЕСТИРАНИ.

Употреба: УВ заштита
Фабрика: 10 години производство и деловна историја

Ширина на леќите: 67 мм
Висина на леќите: 49 мм

поларизирани и UV400 очила за сонце

 

Пакување:

nocari

ocila mk

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “KINGSEVEN Очила со модерни рамки од дрво”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

KINGSEVEN Очила со модерни рамки од дрво
KINGSEVEN Очила со модерни рамки од дрво

1,599 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се