Компјутерска маса со тркала VASAGLE LWD031B01

(1 Мислење)
- 20%

4,800 ден

Бесплатна достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Едноставно, модерно компјутерско биро:
Со елегантните агли и густа метална мрежеста решетка на задната страна, оваа едноставна и модерна компјутерска маса и нуди на вашата домашна канцеларија минималистички работен простор без неред.

Веднаш на место:
Со 2 тркала на левата страна, оваа модерна компјутерска маса може брзо да се премести на своето место. Едноставно лизгајте ја масата каде што сакате, а потоа употребете ги прилагодливите стапала за да ја одржите на ниво на нерамна земја, што ја прави совршена за канцеларии во постојан флук.

Трајни материјали:
Со мешавина од издржлив метал и густо инженерско дрво, оваа минимална компјутерска маса со метална решетка ќе трае со години.

Спецификации:
– Боја: рустикално кафеава, црна
– Материјал: Дрво, Метал
– Големина на производот: 120 x 60 x 94 cm

 

биро со тркалца

биро за компјутер

 

биро димензии

Содржина на пакетот:
– 1 x биро за пишување
– 1 x комплет за склопување
– 1 x инструкции (EN, DE, FR, ES, IT)

1 мислење за Компјутерска маса со тркала VASAGLE LWD031B01

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Бобан

  Ми го доставија ви благодарам

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Компјутерска маса со тркала VASAGLE LWD031B01
  Компјутерска маса со тркала VASAGLE LWD031B01

  4,800 ден

  Слични производи…

  4,800 ден

  Само 3 останати на залиха

  4.67 out of 5
  SKU: kompjuterska-masa-biro-vasagle-lwd031b01 Категории: ,
  Рокот за испорака 1-3 дена
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart