Безжичен звучник KTS-1200 со микрофон

- 20%

Original price was: 4,999 ден.Current price is: 3,999 ден.

MIC приклучок: 6,3 мм – со еден жичен микрофон
Bluetooth: да
Верзија на Bluetooth: 5.0
ФМ: да
USB: да
AUX: да
ТФ: да
Екран: да
Вградена батерија: 1,8А
Вграден микрофон: бр 1
Моќност (MAX): 40W
Црна боја
Тежина: 3960 g
Големина: 362*315*525мм
Материјал: пластика

Контрола на бас/високи тонови / ECHO
Прилагодување на јачината на звукот на микрофонот.
Дупка за држач
Вклучено: USB-5.5mm кабел за напојување / жичен микрофон 3m / далечински управувач.

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Безжичен звучник KTS-1200 со микрофон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Безжичен звучник KTS-1200 со микрофон
Безжичен звучник KTS-1200 со микрофон

Original price was: 4,999 ден.Current price is: 3,999 ден.

Original price was: 4,999 ден.Current price is: 3,999 ден.

Нема на залиха

SKU: kts-1200 Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart