Пакет производи на акција! Топломер + Пулс Оксиметар

- 39%

999 ден

899 ден
699 ден
Двата производа по цена од 1099 денари.
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: lcd-toplomer-i-oksimetar Категорија:
 • Product
 • Photos

Безконтактен LCD топломер

899 ден -40%
Безконтактен топломер Инфрацрвен термометар Модел: CK-T1501 - Стабилни и сигурни перформанси 1 година гаранција. Одобрено од СЕ и ФДА. HD ...

+

 • Product
 • Photos

Пулс оксиметар

699 ден -46%
Пулс оксиметар за на прст е портабилен, медициски уред за мерење на кислородна сатурација на крвта, и пулсот користејќи го прстот. Уредот работи и ...

= 2198 ден. 1099 ден. со бесплатна достава.

бесконтактен топломерlcd toplomerсатурација на кислородот.Пулс оксиметар

3 мислења за Пакет производи на акција! Топломер + Пулс Оксиметар

 1. Jusuf Jasarov

  super

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Valentina Petkovska

  gi zedov paket proizvodite vi blagodaram 🤩 🎁

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Milkovska Tanja

  Ponudata vi e odlicna, gi zedov proizvodite vi blagodaram od srce

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Question
Дали сетот ви е 1200 денари или 1690 денари Зоран Петковски праша на April 4, 2021
Upvote (0) Downvote (0)
Loading

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Пакет производи на акција! Топломер + Пулс Оксиметар
Пакет производи на акција! Топломер + Пулс Оксиметар

999 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги