LIGE Машки дигитален часовник

- 65%

1,830 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Дигитален часовник: Двојно време, со функција за LED позадинско осветлување, отпорен на удари, автоматски датум, будилник и други функции.

дигитален саат
Јапонски механизам, обезбедува прецизно време. При нормална употреба батеријата може да се користи три години.

sportski casovnik
Водоотпорен часовник: 64Ft / 50M водоотпорен. Ве молиме НЕ притискајте ниту едно копче под вода, а во случај на оштетување на водоотпорниот прстен, држете го подалеку од пареа и топла вода.

дигитален часовник
Материјал на ременот: Јака гума и висококвалитетен нерѓосувачки челик, удобен за носење. Ширина на ременот: 3,1 cm, дијаметар на оквирот: 4,5 cm.

спортски саатр

Прашања и одговори:

П: Може ли да го читам часовникот во целосна темнина?

О: Да, има функција за осветлување, за да можете јасно да се гледа времето ноќе.

П: Која е максималната големина на зглоб за овој часовник?
О: Часовникот е долг 24 см.
П: Како да го прилагодите временскиот календар на часовникот?
О: Треба да го извлечете кружното копче од страната на првиот дел од часовникот за да го прилагодите датумот, а потоа да го ротирате во насока на стрелките на часовникот. Кога ќе го извлечете вториот дел за да се ротира во насока на стрелките на часовникот, прилагодете го времето.
П: Дали огледалото на часовникот е јасно?
О: Стаклото е минерално стакло со висока цврстина (отпорно на гребење, отпорно на паѓање и отпорно на нечистотија), на кое може јасно да го види времето.

3 мислења за LIGE Машки дигитален часовник

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Xheladin Idrizi

  Odlicen go preporacuvam

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Milosevski Goran

  Mnogu dobar casovnik po odlicna cena povtorno ke kupam

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Milosevski Goran
 3. ФИЛИП МИХАЈЛОВИЌ

  Odlicdn casnovnik,odlicna cena

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  1,830 ден

  1,830 ден

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: lige-digitalen-casovnik Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart