Безжични слушалки M10 TWS 5.1

899 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Најнова технологија на Bluetooth 5.1 и двоен LED дисплеј: безжичните слушалки M10 TWS 5.1 се опремени со најнапредниот Bluetooth 5.1 чип, кој обезбедува постабилна врска (15 m), побрзо спарување (потребни се само 2 секунди) и универзална компатибилност.

Со високотехнолошкиот екран на допир, можете да одговарате на повици, да прекинувате, да репродуцирате/паузирате музика, да ја прилагодувате јачината на звукот, да менувате песни и да го активирате siri со само еден допир на вашите слушалки.

Спецификации:

Број на модел: M10
Боја: црна
Комуникација: безжична
Функција: водоотпорна, микрофон, LED дисплеј, Power Bank
Употреба: слушање музика, зборување, диџеј, игри, спорт, патување итн.
Водоотпорни: IPX-4
Име на производ: TWS Earbuds
Клучен збор: стерео слушалки
Тип: слушалки за во уво
Димензии:  ‎7 x 5 x 2 cm; 100 грама
Карактеристика: совршен чист звук
Време на користење: 4-5 часа
Безжичен опсег: ≥10m (без пречки)
Кутија за простор: 1200 mAh
Материјал: ABS пластика
Потреба: паметни мобилни телефони
BT верзија: V5.1
Поврзување: преку блутут
Поддршка: сите Bluetooth уреди и мобилни телефони на Android, iOS, Windows  (IPhone, Samsung, Huawei…)

Содржина на пакување:
1 х пар слушалки
1 х кутија за полнење
1 х кабел за полнење
1 х упатство за употреба

2 мислења за Безжични слушалки M10 TWS 5.1

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Тамара Вуксановиќ

  Предобри слушалки, од дизајн па се до моќност! Ги препорачувам 😊

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Petar

  Prekrasni!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  899 ден

  Нема на залиха

  4.67 out of 5
  SKU: m10-tws-slusalki Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart