Електричен ударен масажер со вибрации за длабоко олеснување

- 36%

1,399 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: masazer-so-vibracii Категорија:

Спецификации на масажерот со вибрации:

Брзина: 0-3200 / мин
6 Нивоа
Интерфејс: Тип-Ц
Траење на батеријата: 2 часа
Капацитет: 2000 mAh (високо-енергетска литиумска батерија)
Моќност на напон: 7,4v
Материјал: ABS Квалитетно изработена пластинка
Додатоци: 4 глави за масажа + кабел Type-C
Големина на производи: 14,6×4,6x14cm
Нето тежина: 0,74 кг

Компактен и лесен за носење: Пиштол за масажа со тежина од само 0,74 грама, со преносно УСБ-полнење, можете да го користите во секое време, и било каде во канцеларија, автомобил, дома, во теретана, па дури и на авион.
Тивка работа воопшто не е бучен. Помалку од 45dB бучава, така што ќе можете да уживате во третманот со масажа и да се релаксирате во секое време, каде било, без да ги вознемирувате другите, создавајќи пријатна околина.

Попрофесионално и помоќно од другите поголеми масажери.

4 различни заменливи глави за масажа на различни делови од телото, за мускулните групи во различни региони. Прилагодлива брзина, можете лесно да ги прилагодите брзината и нивото на вибрации.
12 до 16 мм амплитуда, мускулно длабоко удирање за ослободување на мускулите по вежбање и ублажување на болката. Совршено за физиотерапевти или хиропрактичар.

Вградена литиумска батерија со голем капацитет 7,4V / 2000mAh, 6 часа работно време, 3 часа брзо полнење / 15 дена во мирување.
Совршен изглед, лесен за рака, со издржливиот силиконски зафат го прави да не се лизга.

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Електричен ударен масажер со вибрации за длабоко олеснување”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Електричен ударен масажер со вибрации за длабоко олеснување
Електричен ударен масажер со вибрации за длабоко олеснување

1,399 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги