VGR-016 Професионален машки комплет за бричење

- 29%

999 ден

Продадени: 100%
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: masinka-za-brada Категории: ,

Карактеристики на машинката:
1. Дизајн 3-во-1. Може да ја скрати брадата, бујната коса и веѓите. Супер погодно.
2. Три-димензионална ротирачка глава за кратење на влакната во носот, безбедна за употреба, без да му наштети на носната празнина.
3. Паметна технологија за намалување на бучавата, со минимален шум од 60db, за ултра тивко работење.
4. Моќен бакарен мотор и единствено сечиво од не’рѓосувачки челик, ви овозможува остро да ја отстраните брадата.
5. Двојни методи за напојување. Може да се полни директно преку неговата основа за полнење или со адаптер за напојување со еднонасочна струја.
6. Лесно се чисти, може целосно да се измие во вода, водоотпорна е машинката.

Параметри:
Материјал на сечилото: Не’рѓосувачки челик
Нето тежина: 112g
Големина на телото: 7 * 3,5 * 3 см

Време на полнење: 8 часа
Користете време: 60 минути
Напон: 100-240V, 50 / 60HZ
Моќност: 5W

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “VGR-016 Професионален машки комплет за бричење”

Your email address will not be published.

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

VGR-016 Професионален машки комплет за бричење
VGR-016 Професионален машки комплет за бричење

999 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги