Професионална машинка за брада и коса

- 17%

1,200 ден 999 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: masinka-za-bricenje Категорија:

Карактеристики:

【Супериорен нож】 Прецизна глава за сечење, изработена од нерѓосувачки јаглероден челик, безбедна и остра, не се загрева лесно, обезбедувајќи ефикасност и издржливост.

【Голема моќност】 За поефикасно и стабилно отсекување на косата. Работи со низок степен на бучава.

Едно долно копче за вклучување и исклучување. Телото е изработува така што не се лизга.

Машинката се напојува со вградена батерија, што овозможува безжична употреба. Батеријата може да се извади и да се полни, си има полнач. Целосно полнење од 3 часа обезбедува издржливост од 1 час.

Моќност на машинката 5 w / 7000 вртежи во минута
Додатици од – 1,5мм, 3мм, 4,5мм, 6мм
Вклучени се полнач и батерија.

Внимание: батеријата е заменлива, голема предност во однос на машинките што имаат вградени батерии.

Зошто? Бидејќи кога батеријата ќе истече, таа може лесно и брзо да се замени со нова, а за оние што се вградени, работите се покомплицирани и неможат да се променат.

Внимание: Има исти машини за шишање и бричење на пазарот, но материјалот не е ПРОФЕСИОНАЛЕН! Нашата машина е оригинална и сите детали се изработени од нерѓосувачки челик.

Овие нови модели на електрични тримери со Т-сечило од не’рѓосувачки јаглероден челик ви овозможуваат детално и квалитетно обликување на вашата фризура и брада, брзо и лесно со само една рака, без ризик од сечење.

Стилизирање на машка фризура е возможно со овој тример, што може да ви обезбеди професионален резултат дури и од дома.

Тримерот е погоден за употреба во салони, како и дома, ќе можете да формирате различни форми на вашата коса, што ќе ви овозможи поинтересен изглед.

Во прилог на стилизирање на косата, машината ќе ви помогне да ги одржувате брадата и мустаќите, што е задолжително за добриот изглед на секој маж кој се почитува себе си.

Стилски и уреден изглед остава добар впечаток на работа, меѓу вашите пријатели и околината.

Тримерот е апсолутно тивок за време на работата,  и многу лесно се чисти. Неговото сечило за сечење е потполно безбедно и штити од исекотини, обезбедувајќи ви максимална удобност при користење.

Убедливи предности:

Затворено сечило од јаглероден челик во форма на буквата Т, обезбедува детално и квалитетно бричење и сечење.
Тивок со ниски вибрации за време на работата.
Користи технологија на постојана брзина, што не дозволува влечење на машинката и спречува заплеткување во густи типови коса.
Остар раб на сечилото, за правење прецизни линии и контури.

Исклучително моќен, ја сече секоја густина и должина на косата, на висина од 0,01 мм.

Ергономскиот дизајн против лизгање се чувствува пријатно во секоја рака

Машинка за брада Masinka za brada Trimer za brada Машинка за коса Profesionalni masinki za sisanje Masinka za bricenje Masinka za sisanje

 

6 мислења за Професионална машинка за брада и коса

 1. Атанасовски Давид

  Топп е работи одлично

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Trajcevski Viktor

  Super ista kako na slikite

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Muhamedin

  Ja zedof fala ista e kako u sliki 👌

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Anonymous

  Odlicen proizvod

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Hristovski Goran

  super e zadovolni sme

  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Mirsad Demirov

  Odlicna

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Професионална машинка за брада и коса
Професионална машинка за брада и коса

1,200 ден 999 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart