HIKEMAN Машки тактички каиш

Распродажба!

699 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Нов тактички појас
[ Уникатен механизам за затегнување ] Совршен за полицајци, пожарникари, чувари, електричари и комунални работници на кои им е потребен голем ремен за носење алати.

каиш

[Систем за брзо ослободување и заклучување] Тактичкиот систем е одличен. Тешката метална тока се закачува на другата страна како безбедносен појас со месинг брава за ослободување.

тактички каиш

Тактичкиот појас SANSTHS одговара на повеќето стандардни тактички панталони. За секоја пригода – работа, секојдневна облека, CCW, EDC и тактички тренинг.

 

Направен од 1,5 инчи мек дишечки најлон 1000D, овој појас ќе трае многу години. Ако сте уморни од традиционалните дупки за појас затоа што се или премногу лабави или премногу тесни. Овој ремен е за вас. Овој ремен нуди врвно прилагодено приспособување, исто така е неверојатно издржлив.

 

maski kaisi

Изработената тока за тешка работа, изработена од легура на алуминиум, има многу силна носивост, која може да ги задоволи вашите различни барања за носење.
ГАРАНЦИЈА ЗА КУПУВАЊЕ: Доколку наидете на какви било проблеми по купувањето на ременот, не двоумете се да не контактирате. Ветуваме дека ќе ви обезбедиме 100% задоволство.

 

Стандардна величина, се прилагодува. Должина 130cm.

 

Детали за производот: HIKEMAN Машки тактички каиш

Боја

,

5 мислења за HIKEMAN Машки тактички каиш

5.0 од 5
5
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Nikola

  Navistina ubav pojas, mnogu e cvrst i ostanuva zategnat.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Nikola
 2. Трајчевски Игор

  Ми се допаѓа појасот го зедов,добро e направен и цената му е пристојна.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. dimitar kacarski

  ок

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Sonja Kozobasiovska

  Odlicno

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Anonymous

  Top e kaisot

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Слични производи…

  699 ден

  SKU: maski-kais Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart