Машки класични очила за сонце

- 30%

699 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: maski-ocila-za-sonce Категорија:

Легендарните класични очила за сонце.

Направени се од 100% висококвалитетен легиран материјал, рамката е полесна и тежи околу 23,5 грама. Удобно за носење.

Објективот е направен од поларизиран леќа од смола, со видлив пренос на светлина од 99%. Погоден е за возење, спортови на отворено.

Функција UV400, 100% УВ заштита, ефикасно ги заштитува очите.

 

леќи на очилата

Мислења

Сеуште нема мислења

Оценете го први “Машки класични очила за сонце”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Машки класични очила за сонце
Машки класични очила за сонце

699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Ќе можете да внесете оглас, и да ги следите вашите пратки.
Обнови ги
Shopping cart