Машки класични очила за сонце

- 42%

699 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Легендарните класични очила за сонце.

Направени се од 100% висококвалитетен легиран материјал, рамката е полесна и тежи околу 23,5 грама. Удобно за носење.

Објективот е направен од поларизиран леќа од смола, со видлив пренос на светлина од 99%. Погоден е за возење, спортови на отворено.

Функција UV400, 100% УВ заштита, ефикасно ги заштитува очите.

 

леќи на очилата

Очила за сонце – Magic Vision 3 in 1
Распродажба
3 години ago

Очила за сонце – Magic Vision 3 in 1

699 ден -30%
Ocila za zastita od sonce
Распродажба
4 години ago

Поларизирани очила за сонце X2 -Два пара

699 ден -53%
Распродадено

1 мислење за Машки класични очила за сонце

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Дејан Арнаудов

  Супер

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Машки класични очила за сонце
  Машки класични очила за сонце

  699 ден

  699 ден

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: maski-ocila-za-sonce Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart