Meibo Casovnik

- 29%

999 ден

Out of stock

SKU: meibo-casovnik Категорија:

-Бесплатна достава низ цела македонија за 1-2 дена.

-Плаќате на рака кога ќе го добиете.

-Ќе ви се јават пред да ви го достават.

-Може да се види и тестира, пред да се плати.

-Замена или враќање на парите во рок од 30 дена, без никакви прашања од наша страна.

Количините се ограничени!

ОПИС:
-Јапонски 2035 кварцен механизам со Sony батеријата – покажува час, минути, секунди.

-Водоотпорен (3ATM)

– Стакло: минерално за поголема отпорност на гребење.
– Куќиште: не’рѓосувачки челик /.отпорно на корозија.

Дијаметар 4,5 см
Ширина 2cm
Должина 24cm

2 мислења за Meibo Casovnik

  1. Adrijan Damjanovski

    Odlicen e i kvaliteten, go preporacuvam 🔝

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  2. Добривојчо Димитровски

    Mnogu dobar casovnik, ist kako na slikite. zadovolen sum.

    Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Внеси производ

100% Бесплатно.

Како да лицитирам

Совети за успешна лицитација.

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги