Micro Touch SOLO

- 53%

Original price was: 1,500 ден.Current price is: 699 ден.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Машинка за бричење, и тример за брада; три додатоци за кроење, и USB кабел за полнење.
Машинката  за бричење содржи вградено LED светло, и ротирачка глава што лесно се контурира на вратот, грбот и градите.
Чешли за сечење од (1мм, 3мм, 5мм) се идеални за тело, лице, брада, што и да ви е потребно за бричење.
Заменливо двострано германско сечило, од не’рѓосувачки челик лесно ги пресекува влакната. Не ви требаат креми.
Литиум-јонската батерија на полнење трае до 45 минути по целосно полнење.

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Micro Touch SOLO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Micro Touch SOLO
Micro Touch SOLO

Original price was: 1,500 ден.Current price is: 699 ден.

Original price was: 1,500 ден.Current price is: 699 ден.

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: micro-touch-solo Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart