Military Watch Smael

- 41%

1,299 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Името на брендот: SMAELI
Тип: Кварцен
Облик: RoundDial
Дијаметар: 51mm
Функции: хронограф, автоматски датум, стоперица, аларм, календар, LED дисплеј, отпорност на удар, повеќе временски зони, Светлината
Водоотпорен – Длабочина: 5Bara

Должина на каишките: 22cm + Дијаметар: 51mm
Материјал на стаклото: Hardlex Crystal

4 мислења за Military Watch Smael

5.0 од 5
4
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Nenad

  Go dobiv za dva dena mi se javija i mi go dostavija. Ist kako na slikite..

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Nenad
 2. Nikola

  Prekrasen e casovnikot

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Nikola
 3. Antonio

  Zadovolen sum od casovnikot i brzata isporaka od samo 2 dena.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Antonio
 4. Nikola Manev

  Vi blagodaram odlicen e, pozdrav.

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Nikola Manev

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  1,299 ден

  Само 2 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: military-watch-smael Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart