Принцеза Мини RC хеликоптер

- 54%

1,299 ден 599 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: mini-rc-princeza Категории: ,

Време на лет 8-10 минути, време на полнење преку USB 20 минути.
Може да се полните со USB кабел во секое време.
Design Автоматски дизајн на индукција: Лета нагоре и надолу, лесен за ракување.
Ова е најдобриот подарок за за деца.

Мислења

Сеуште нема мислења

Оценете го први “Принцеза Мини RC хеликоптер”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Принцеза Мини RC хеликоптер
Принцеза Мини RC хеликоптер

1,299 ден 599 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart