Waist Belt – Изгледајте 2 броја послаби

- 46%

699 ден

Waist Belt ви овозможува да го добиете изгледот и перфектно обликувана линија за неколку секунди.

Благодарение на технологијата на двојна компресија, појасот го поткрепува вашиот грб и го намалува обемот на половината. Ви помага да изгледате послаби и полни со самодоверба. Мек и флексибилен и воедно незабележлив под облеката.

Прилагодливиот дизајн ви овозможува затегање по желба.

 

појас за слабеење 2 броја послаби Ослабнете инстантно

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Waist Belt – Изгледајте 2 броја послаби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Waist Belt – Изгледајте 2 броја послаби
Waist Belt – Изгледајте 2 броја послаби

699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се