- 42%

699 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: monocular Категории: ,

Дурбин 16×52. 66M/8000M.

1 година гаранција.

Водоотпорен.

Двоен фокус.

Може да се постави на телефон и да се снима.

Детали за производот: Monocular

Brand Name

maifeng

Type

Monocular

Model Number

16×52

9 мислења за Monocular

 1. Marjan

  Interesen proizvod,bas kako sto sakav da izgleda

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Petrovski Damjan

  Odlicen – vredi, fala vi

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Nenad Madzovski

  Go imam topp e

  Корисно(0) Бескорисно(1)You have already voted this
 4. Silvija Velkovska

  Znaci najdobri ste profesionalni, usluzlivi i so najpristapni ceni 💯⭐

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Ристовски Трајче

  Го добив производот, направен е многу добро има прилагодлив чист фокус 👌

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Damjan Krstevski

  Odlicen

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Goran Petrovski

  Mnogu sum zadovolen od durbinot, fokusot mu e jasen i cist lesno se prilagoduva

  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Davitkovski Angelco

  Super e proizvodot za tie pari

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published.

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги