N21 Безжични слушалки

- 46%

1,030 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис на производот:

Слушалки со дигитален дисплеј
Удобни за носење
Надградени со лед фенерче
Работат на допир
Верзија за намалување на шумот: CVC8.0
Bt 5.1 паметен чип
IPX5 водоотпорни и отпорни на пот.
9D звук
Автоматско вклучување + автоматско поврзување со вашиот телефон.
Преграда за полнење со голем капацитет за долготрајно траење на батеријата.
Поддршка за паметни телефони, таблети, компјутери, поддршка за IOS, Android.

Упатство за употреба:
Претходна песна: Кликнете двапати на левата слушалка
Следна песна: кликнете двапати на десната слушалка
Репродукција/пауза: кликнете на која било слушалка
Волумен +: 3 пати лево уво
Волумен -: 3 пати десно уво
Повикајте сири: долго притиснете 3 секунди
Одговорете на повик: кликнете еднаш
Одбијте го повикот: долго притиснете 2 секунди

слушалки

Детали за производот:
Модел: N21
Bt: V5.1
Растојание: 10 м
Време на музика: ≈35 часа (со кутија за полнење)
Време на мирување: ≈55 часа
Време на полнење: 1 ч

Можат да се поврзат преку Bluetooth со сите. Android и iOS телефони.

Производот вклучува:
1 х еден пар BT слушалки
1 х кутија за полнење
1 х кабел за полнење
1 х Упатство за употреба
2 х Сет заменливи влошки

N21 TWS со LED N21 TWS со LED N21 Tws Нови безжични слушалки N21 TWS со LED дисплеј фенерче

8 мислења за N21 Безжични слушалки

4.8 од 5
6
2
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Agron

  Dobri

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Tome pelovski

  Mi stignaa
  Fala vi

  Корисно(0) Бескорисно(3)You have already voted this
  Image #1 from Tome pelovski
 3. Nikola Nikolov

  Slusalkite pristignaa sabajle
  Odlicni sa

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Bozidar Dimitrievik

  Odlicna nova tehnologija

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Anonymous

  .

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Nikola Petrovski

  Odlicni se

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Деан Димчевски

  Солидни

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Деан Димчевски
 8. enis ajdini

  fala mngu❤️

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from enis ajdini

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  1,030 ден

  1,030 ден

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: n21-tws-slusalki Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart