NAVIFORCE 9163 аналоген – дигитален машки часовник

(1 Мислење)
- 36%

2,299 ден

4.95 out of 5

На залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: naviforce-9163 Категории: ,

Дигитална мултифункционална: аналогно-дигитален двоен дисплеј, стоперица од 1/100 секунди, LED дисплеј: Неделен дисплеј, ден и датум, целосен календар, отпорен на удари.

Јапонско движење Miyota, обезбедува прецизно задржување на времето.
Водоотпорен до 30M/99feet/3ATM: Општо земено, издржува дожд и прскање вода, но не и пливање или потопување.

saat mk машки часовник Najdobri maski casovnici Casovnici mk Maski casovnici mk saat caovnik mk

Боја: сива
Ширина на лента: 22 милиметри
Бренд: NAVIFORCE
Тип на календар: Ден-Датум
Дијаметар на куќиштето: 43,5 милиметри
Материјал за куќиште: нагризувачки челик
Дебелина на куќиштето: 15,5 милиметри
Должина на лента: 240 mm
Ширина на лента: 22 mm.
Кристален материјал: Стакло
Тип на дисплеј: аналогно-дигитален
Облик на куќиште: Тркалезна
Аларм со посебни карактеристики.
Длабочина на отпорност на вода: 30atm

1 мислење за NAVIFORCE 9163 аналоген – дигитален машки часовник

Слики од корисниците

Image #1 from Антонио Милошевски
Image #1 from Антонио Милошевски

Антонио Милошевски

Прекрасен часовник и би купил повторно, плус го препорачувам на секого!

Image #1 from Антонио Милошевски
  1. Антонио Милошевски

    Прекрасен часовник и би купил повторно, плус го препорачувам на секого!

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
    Image #1 from Антонио Милошевски
Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Откажи

NAVIFORCE 9163 аналоген – дигитален машки часовник
NAVIFORCE 9163 аналоген – дигитален машки часовник

2,299 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се