NIBOSI Casovnik

- 37%

1,899 ден

Out of stock

  Прашање
SKU: nibosi-casovnik Категорија:

-Бесплатна достава низ цела македонија за 1-2 дена.

-Плаќате на рака кога ќе го добиете.

-Ќе ви се јават пред да ви го достават.

-Може да се види и тестира, пред да се плати.

-Замена или враќање на парите во рок од 30 дена, без никакви прашања од наша страна.
Сите стрелки работат, ништо не е декоративно.

Сигурна испорака.
______________________

Карактеристики:
* Бренд: NIBOSI
* Погодно за: мажи
* Материјал на куќиштето: нерѓосувачки челик
* Тип на екранот: аналоген
* Тип на движење: Кварцно
* Форма: Тркалезна
* Екран материјал: Минерално стакло
* Специјални карактеристики: Сите стрелки работат, ништо не е декоративно.

Водоотпорен: 30 метри
* Големина на часовникот: 21,50 x 4,20 x 1,20 cm
* Содржи: часовник + кутија + сертификат

Часовникот има сертификати за автентичност.

11 мислења за NIBOSI Casovnik

Слики од корисниците

Image #1 from Muhamed Jashari
Image #2 from Mirsad Jashari
Image #3 from Jakimovski Angel
Image #4 from Enis
Image #5 from Dzemail
Image #1 from Muhamed Jashari

Muhamed Jashari

Falla

Image #2 from Mirsad Jashari

Mirsad Jashari

Casovnikot e preubav, se raboti na nego nisto ne e dekorativno

Image #3 from Jakimovski Angel

Jakimovski Angel

Licno sum prezadovolen od vas i vasata usluga,casovnikot vi e preubav premnogu ste ljubezni i na site ve preporacuvam

Image #4 from Enis

Enis

Mnogu dobar kvalitet, vi blagodaram.

Image #5 from Dzemail

Dzemail

Kvaliteten casovnik za taa cena, go preporacuvam

Image #6 from Dimitar

Dimitar

Odlicen e, brza isporaka go dobiv za 2 dena.

Image #7 from Darko

Darko

Mnogu sum zadovolen od casovnikot

Image #8 from Бојан

Бојан

Super e! Funkcionira se kako sto e opisano

Image #9 from Георги

Георги

Одличен е го препорачувам.

Image #10 from Valentin

Valentin

Прекрасен часовник, вреди да се купи !

Image #1 from Muhamed Jashari
Image #2 from Mirsad Jashari
Image #3 from Jakimovski Angel
Image #4 from Enis
Image #5 from Dzemail
Image #6 from Dimitar
Image #7 from Darko
Image #8 from Бојан
Image #9 from Георги
Image #10 from Valentin
 1. Muhamed Jashari

  Falla

  Слика од производот

  Image #1 from Muhamed Jashari
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Mirsad Jashari

  Casovnikot e preubav, se raboti na nego nisto ne e dekorativno

  Слика од производот

  Image #1 from Mirsad Jashari
  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Jakimovski Angel

  Licno sum prezadovolen od vas i vasata usluga,casovnikot vi e preubav premnogu ste ljubezni i na site ve preporacuvam

  Слика од производот

  Image #1 from Jakimovski Angel
  Корисно(3) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Enis

  Mnogu dobar kvalitet, vi blagodaram.

  Слика од производот

  Image #1 from Enis
  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Shaqir Luçi

  Saatot e super isto kako na slika vi go preporacuvam

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

NIBOSI Casovnik

1,899 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart